Bonanza megapays

“Bonanza Megapays” ir viena no Big Time Gaming izstrādātajām tiešsaistes spēļu automātu spēlēm, kas ir paplašinājums jau iepriekš populārajai “Bonanza” spēlei, pievienojot tai Megapays progresīvo džekpotu sistēmu. Šī jaunā funkcija padara spēli vēl aizraujošāku, piedāvājot spēlētājiem iespēju laimēt vienu no četriem progresīvajiem džekpotiem – Mini, Midi, Major vai Mega.

“Bonanza Megapays” saglabā oriģinālās “Bonanza” spēles iemīļoto kalnrūpniecības tēmu, kur spēlētāji tiek aicināti doties uz virtuālu zelta raktuvi. Spēles laukums sastāv no sešiem galvenajiem ruļļiem, un katrā no tiem var parādīties no diviem līdz septiņiem simboliem, pateicoties Megaways mehānismam, kas katrā griezienā maina simbolu skaitu un tādējādi veidu skaitu, kā laimēt, piedāvājot līdz pat 117 649 veidus.

Spēlē ir arī unikāla papildu ruļļu josla augšpusē, kas var pievienot papildu simbolus četriem galvenajiem ruļļiem, tādējādi palielinot laimesta iespējas. “Bonanza Megapays” izmanto reakciju funkciju, kur uzvarējošie simboli tiek aizvākti un aizstāti ar jauniem, kas krīt no augšas, radot potenciālu vairākām uzvarām vienā griezienā.

Bezmaksas griezienu funkcija tiek aktivizēta, kad spēlētāji sakārto zelta burtu simbolus, lai izveidotu vārdu “GOLD”, sniedzot spēlētājiem bezmaksas griezienus ar palielinātu laimestu koeficientu, kas palielinās ar katru reakcijas uzvaru.

Papildus šīm funkcijām, “Bonanza Megapays” galvenā pievilkšanas spēka ir tās progresīvie džekpoti, kas var tikt aktivizēti jebkurā brīdī spēles laikā, piedāvājot spēlētājiem iespēju laimēt milzīgus laimestus. Ar savu dinamisko spēles gaitu, aizraujošajām funkcijām un lielo džekpota laimestu potenciālu, “Bonanza Megapays” ir ideāla izvēle spēlētājiem, kas meklē aizraujošas un potenciāli ienesīgas tiešsaistes spēļu automātu spēles.