Bonanza

“Bonanza” ir viena no vispopulārākajām un inovatīvākajām tiešsaistes spēļu automātu spēlēm, ko izstrādājusi Big Time Gaming. Spēle ir pazīstama ar savu unikālo Megaways mehānismu, kas spēlētājiem katrā griezienā piedāvā līdz pat 117,649 veidus, kā laimēt, pateicoties mainīgajam simbolu skaitam katrā ruļļa laukumā.

“Bonanza” spēle ir iedvesmota no zelta drudža laikmeta, un tās darbība norisinās zelta raktuves vidē. Spēles laukums ir veidots no sešiem galvenajiem ruļļiem un viena papildu horizontālā ruļļa, kas atrodas tieši virs 2., 3., 4. un 5. ruļļa, piedāvājot papildu simbolus, kas var palīdzēt veidot laimesta kombinācijas.

Simboli spēlē ietver standarta spēļu kārtis no 9 līdz A kā zemākas vērtības simbolus, kā arī vairākus dārgakmeņus un zelta burtus kā augstākas vērtības simbolus. “Bonanza” spēlē ir arī dinamisks kaskādes simbolu mehānisms, kas pazīstams arī kā reakcijas funkcija – uzvarējošie simboli tiek noņemti, un to vietā no augšas nokrīt jauni simboli, radot iespēju veidot papildu laimesta kombinācijas vienā griezienā.

Bezmaksas griezienu funkcija “Bonanza” spēlē ir viens no galvenajiem spēles elementiem, ko aktivizē, sakrājot zelta burtu simbolus, kas kopā veido vārdu “GOLD”. Spēlētājiem tiek piešķirti bezmaksas griezieni, un šīs funkcijas laikā tiek piedāvāts laimestu koeficientu palielinātājs, kas aug ar katru kaskādes reakcijas uzvaru, piedāvājot potenciālu gūt ievērojamus laimestus.

Ar savu aizraujošo zelta meklējumu tēmu, inovatīvo Megaways mehānismu un dinamiskām spēles funkcijām, “Bonanza” ir kļuvusi par vienu no spēlētāju iecienītākajām un atpazīstamākajām tiešsaistes spēļu automātu spēlēm.