Book of gods

“Book of Gods” ir Big Time Gaming izstrādāta tiešsaistes spēļu automāta spēle, kas aizved spēlētājus uz seno Ēģipti, kur viņi var atklāt senus noslēpumus un dārgumus. Spēle ir pazīstama ar savu skaisto un detalizēto dizainu, kā arī ar inovatīvām funkcijām, kas piedāvā aizraujošu spēles pieredzi.

Spēles laukums sastāv no pieciem ruļļiem un trīs rindām ar 243 veidiem, kā laimēt. Simboli ietver dažādus seno Ēģiptes dievus un hieroglifus, kas atspoguļo spēles tematiku. “Book of Gods” funkcija ir spēles centrālais elements, kas piedāvā spēlētājiem iespēju atbloķēt papildu bezmaksas griezienus un īpašus paplašināmos simbolus.

Bezmaksas griezienu funkcija tiek aktivizēta, kad parādās trīs vai vairāk “Book of Gods” simboli jebkurā vietā uz ruļļiem. Spēlētājiem tiek piešķirts noteikts skaits bezmaksas griezienu, un pirms funkcijas sākuma tiek izvēlēts nejaušs simbols, kas kļūst par paplašināmo simbolu bezmaksas griezienu laikā. Ja pietiekams skaits šo simbolu parādās uz ruļļiem, tie paplašinās, lai aizņemtu visu ruļļa laukumu, piedāvājot lielākas laimestu iespējas.

Turklāt spēlē ir “Feature Drop” funkcija, kas ļauj spēlētājiem iegādāties bezmaksas griezienu funkciju par noteiktu cenu, sniedzot iespēju tieši piekļūt šai aizraujošajai spēles daļai.

Ar savu aizraujošo seno Ēģiptes tēmu, pievilcīgo grafiku un inovatīvām funkcijām, “Book of Gods” ir lielisks piedzīvojums tiem spēlētājiem, kas meklē spēles ar bagātīgu stāstu un aizraujošām bonusa iespējām tiešsaistes spēļu automātu pasaulē.