Chocolates

“Chocolates” ir Big Time Gaming izstrādāta tiešsaistes spēļu automāta spēle, kas aicina spēlētājus doties garšīgā piedzīvojumā pa šokolādes kalniem. Spēle ir piepildīta ar dažādiem šokolādes konfektu simboliem, kas ne vien izskatās pievilcīgi, bet arī piedāvā iespēju gūt lieliskus laimestus.

Spēle izceļas ar savu mierīgo un relaksējošo atmosfēru, piedāvājot četrus ruļļus un dažādas veidu kombinācijas, kā laimēt. “Chocolates” spēlē izmantots unikāls mehānisms, kur šokolādes kastes var atvērties, atklājot vairākus vienādus simbolus, kas palielina laimestu iespējas.

Viena no spēles izcilākajām iezīmēm ir bezmaksas griezienu funkcija, ko aktivizē, kad parādās pietiekams skaits scatter simbolu. Bezmaksas griezienu laikā šokolādes kastes kļūst par lipīgajiem simboliem, paliekot savā vietā līdz funkcijas beigām, kas potenciāli var palielināt laimestu summas.

Ar savu pievilcīgo tēmu, krāsaino grafiku un aizraujošām spēles funkcijām, “Chocolates” spēle piedāvā gan vizuāli estētisku, gan aizraujošu spēles pieredzi, kas noteikti ieinteresēs gan šokolādes cienītājus, gan tiešsaistes spēļu automātu entuziastus.