Danger high voltage

“Danger High Voltage” ir aizraujoša tiešsaistes spēļu automāta spēle no Big Time Gaming, kas iedvesmota no tāda paša nosaukuma dziesmas, ko izpilda grupa Electric Six. Šī spēle izceļas ar savu enerģisko un dinamisko tēmu, kas apvieno disko stilu ar elektrības motīviem, piedāvājot spēlētājiem neaizmirstamu spēles pieredzi.

Spēles laukums sastāv no sešiem ruļļiem un četrām rindām, piedāvājot 4096 veidus, kā laimēt. Simboli ietver dažādus ar mūzikas un elektrības tēmu saistītus elementus, piemēram, disko bumbas, zibens spērienus, dzirksteļojošus sirds simbolus un augstākas vērtības simbolus, kas atspoguļo dziesmas tekstus, piemēram, tacos un zvanus.

Spēlē ir divas atšķirīgas bezmaksas griezienu funkcijas – “High Voltage Free Spins” un “Gates of Hell Free Spins”, ko spēlētāji var izvēlēties, kad aktivizē bezmaksas griezienus. “High Voltage Free Spins” piedāvā līdz 15 bezmaksas griezienus ar High Voltage Wild ruļļiem, kas var parādīties 2.-5. ruļlī un piedāvāt koeficientu palielinājumus līdz pat 66 reizēm. “Gates of Hell Free Spins” piedāvā 7 bezmaksas griezienus ar izvēlētu simbolu, kas kļūst par lipīgo savvaļas simbolu noteiktā ruļļa laukumā bezmaksas griezienu laikā.

Spēlē ir arī divi veidu savvaļas simboli – “Fire” un “Electricity” wilds, kas aizstāj citus simbolus, lai veidotu laimesta kombinācijas, un var aizņemt visu ruļļa laukumu, piedāvājot papildu laimestu iespējas.

Ar savu enerģisko atmosfēru, aizraujošām bonusa funkcijām un iespēju gūt lielus laimestus, “Danger High Voltage” ir ideāla izvēle tiem spēlētājiem, kas meklē dinamisku un izklaidējošu spēles pieredzi tiešsaistes spēļu automātu pasaulē.