Dragon born

“Dragon Born” ir viena no pirmajām Big Time Gaming izstrādātajām Megaways spēļu automātu spēlēm, kas ieviesa revolucionāru pieeju spēļu automātu dizainam un spēles mehānismam. Šī spēle aizved spēlētājus viduslaiku fantāzijas pasaulē, kurā dzīvo pūķi un varoņi, piedāvājot episku piedzīvojumu ar mainīgu ruļļu sistēmu, kas katrā griezienā var piedāvāt līdz pat 117,649 veidus, kā laimēt.

“Dragon Born” spēles dizains ir bagātīgi dekorēts ar krāsainiem un detalizētiem simboliem, kas ietver dārgakmeņus, viduslaiku varoņus, pūķus un citas fantāzijas tēmas figūras. Spēles fonā ir redzama gleznaina viduslaiku ainava, kas vēl vairāk pastiprina spēles atmosfēru.

Spēle piedāvā unikālu Full Reel Wilds funkciju, kurā lielie savvaļas simboli var aizņemt visu ruļļa laukumu un piedāvāt līdz pat 7x koeficientu, kas tiek piemērots laimestiem, kuros tie ir iesaistīti. Šie savvaļas simboli var parādīties jebkurā laikā un palielināt spēlētāju iespējas uz lielākiem laimestiem.

Bezmaksas griezienu funkcija “Dragon Born” ir īpaši aizraujoša, jo tā piedāvā spēlētājiem iespēju iegūt lielu skaitu bezmaksas griezienu, kas tiek aktivizēti, sakrājot pietiekamu skaitu scatter simbolu. Laikā, kad tiek izmantoti bezmaksas griezieni, spēlētājiem ir iespēja gūt vēl lielākus laimestus, pateicoties pastāvīgajam maksimālajam veidu skaitam, kā laimēt, kas tiek piedāvāts katrā bezmaksas griezienā.

Ar savu aizraujošo fantāzijas tēmu, inovatīvo Megaways mehānismu un bagātīgajām bonusa funkcijām, “Dragon Born” ir izcilā izvēle spēlētājiem, kas meklē aizraujošu un dinamisku spēles pieredzi tiešsaistes spēļu automātu pasaulē.