Extra chilli

“Extra Chilli” ir viena no Big Time Gaming populārākajām tiešsaistes spēļu automātu spēlēm, kas izmanto pazīstamo Megaways mehānismu, piedāvājot spēlētājiem līdz pat 117,649 veidus, kā laimēt. Šī spēle ir iedvesmota no Meksikas tirgus atmosfēras, piedāvājot krāsainu un enerģisku spēles pieredzi ar pikantu garšu.

Spēles laukums sastāv no sešiem galvenajiem ruļļiem un papildu horizontālā ruļļa, kas atrodas zem galvenajiem ruļļiem, piedāvājot papildu simbolus, kas var palīdzēt veidot laimesta kombinācijas. Simboli ietver dažādus čili piparus dažādās krāsās, kā arī klasiskās spēļu kārtis no 9 līdz A, kas kalpo kā zemākas vērtības simboli.

“Extra Chilli” piedāvā vairākas aizraujošas funkcijas, tostarp bezmaksas griezienus, ko var aktivizēt, sakrājot pietiekamu skaitu scatter simbolu, kas veido vārdu “HOT”. Pirms bezmaksas griezienu sākuma spēlētājiem ir iespēja piedalīties unikālā “Gamble” funkcijā, kur var dubultot savu bezmaksas griezienu skaitu, riskējot zaudēt jau iegūtos bezmaksas griezienus.

Bezmaksas griezienu laikā spēlētājiem ir iespēja gūt palielinātus koeficientus ar katru kaskādes reakcijas uzvaru, radot iespēju gūt ievērojamus laimestus. Turklāt spēlē ir iespējams iegādāties bezmaksas griezienu funkciju, izmantojot “Feature Drop” funkciju, ja spēlētājs nevēlas gaidīt, līdz tā tiek aktivizēta dabiskā veidā.

Ar savu aizraujošo tēmu, dinamisko Megaways mehānismu un iespēju gūt lielus laimestus, “Extra Chilli” ir ideāla izvēle tiem spēlētājiem, kas meklē emocionālu un aizraujošu spēles pieredzi tiešsaistes spēļu automātu pasaulē.