Holy diver

“Holy Diver” ir viena no Big Time Gaming inovatīvajām spēļu automātu spēlēm, kas piedāvā unikālu spēles mehānismu, zināmu kā Reel Adventure™. Šis mehānisms atšķiras no tradicionālajām spēļu automātu spēlēm, piedāvājot spēlētājiem iespēju sekot līdzi varonim – bruņiniekam – viņa ceļojumā gar spēles laukuma apakšmalu, atklājot dārgumus un aktivizējot bonusa funkcijas.

Spēles tēma ir iedvesmota no tāda paša nosaukuma rokgrupas Dio dziesmas, un tā piedāvā fantāzijas viduslaiku piedzīvojumu ar bruņinieku, kas dodas episkā ceļojumā. Spēles laukumā ir seši ruļļi, un spēle izmanto Megaways mehānismu, kas nozīmē, ka katrā griezienā var mainīties simbolu skaits katrā ruļlī, piedāvājot līdz pat 586,971 veidus, kā laimēt.

Spēles laikā bruņinieks var atrast dažādus bonusa simbolus, kas aktivizē īpašas funkcijas, piemēram, savvaļas simbolus, koeficientu palielinātājus un iespēju pāriet uz nākamo līmeni, kur spēlētājiem tiek piedāvātas vēl labākas bonusa iespējas. Kad bruņinieks sasniedz noteiktu līmeni, spēlētājiem tiek piedāvāta iespēja izvēlēties, vai viņi vēlas izmantot bezmaksas griezienus ar līdz šim uzkrātajām bonusa funkcijām vai turpināt ceļojumu, lai uzkrātu vēl vairāk bonusu.

Ar savu aizraujošo tēmu, inovatīvo Reel Adventure™ mehānismu un iespaidīgo veidu skaitu, kā laimēt, “Holy Diver” piedāvā unikālu un aizraujošu spēles pieredzi, kas atšķiras no tradicionālajām spēļu automātu spēlēm.