King of cats

“King of Cats” ir viena no Big Time Gaming inovatīvajām tiešsaistes spēļu automātu spēlēm, kas piedāvā unikālu spēles mehānismu, zināmu kā Playerselect™. Šī funkcija ļauj spēlētājiem pārslēgties starp diviem spēles režīmiem – Lion (Lauva) un Puma, katram piedāvājot atšķirīgas spēles funkcijas un bonusa iespējas.

Spēles tēma ir iedvesmota no diviem mājdzīvnieku karalistes valdniekiem – lauvu un pūmām, un katrs režīms atspoguļo vienas no šīm majestātiskajām būtnēm dzīvotni. Grafikas un simboli ir veidoti, lai atspoguļotu savvaļas dabas skaistumu, ar simboliem, kas ietver gan lauvas un pūmas, gan to medījumu un dzīvotnes elementus.

Lauvas režīmā spēlētāji var gūt labumu no lielajiem Lauvas savvaļas simboliem, kas var aizņemt vairākas pozīcijas uz ruļļiem un piedāvāt koeficientu palielinājumus laimestiem. Pūmas režīmā savukārt spēlētājiem ir iespēja gūt labumu no Pūmas savvaļas simboliem, kas var izplesties pāri ruļļiem un piedāvāt palielinātus koeficientus.

“King of Cats” piedāvā arī aizraujošu bezmaksas griezienu funkciju abos režīmos, ko aktivizē, sakrājot pietiekamu skaitu scatter simbolu. Bezmaksas griezienu laikā spēlētāji var gūt papildu koeficientu palielinājumus un savvaļas simbolu funkcijas, kas var būtiski palielināt laimestu iespējas.

Ar savu unikālo Playerselect™ mehānismu, aizraujošo tēmu un dinamiskām bonusa funkcijām, “King of Cats” piedāvā spēlētājiem iespēju izvēlēties savu spēles stilu un baudīt divas atšķirīgas spēles pieredzes vienā spēlē, padarot to par izcilu izvēli tiem, kas meklē jaunas un inovatīvas spēļu automātu spēles.