Kingmaker

“Kingmaker” ir vēl viena aizraujoša tiešsaistes spēļu automāta spēle no Big Time Gaming, kas izceļas ar savu unikālo spēles mehānismu un viduslaiku tematiku. Spēle piedāvā spēlētājiem iespēju kļūt par karaliskās varas mantotājiem, izmantojot inovatīvo Megaways mehānismu, kas nodrošina mainīgu veidu skaitu, kā laimēt katrā griezienā.

“Kingmaker” spēles laukums sastāv no pieciem ruļļiem un līdz 16 807 veidiem, kā laimēt, pateicoties Megaways mehānismam. Spēlē ir iekļauti simboli, kas atspoguļo viduslaiku tematiku, tostarp dārgakmeņi, grifi, fēniksi, dzīvnieki un citi simboli, kas saistīti ar karalisko varu un māņticību.

Viens no spēles atšķirīgajiem elementiem ir tās daudzkrāsu dārgakmeņu simboli, kas katrs pārstāv dažādas karalistes un var palielināt spēlētāju laimestu koeficientus, ja tiek veidotas laimesta kombinācijas. Katrs veiksmīgs dārgakmeņu kombinācijas grieziens palielina attiecīgās karalistes koeficientu, kas tiek piemērots bezmaksas griezienu laikā.

Kad spēlētāji aktivizē bezmaksas griezienus, visi līdz šim uzkrātie koeficienti tiek apkopoti un piemēroti laimestiem bezmaksas griezienu laikā, piedāvājot iespēju iegūt ievērojamus laimestus. Bez tam, bezmaksas griezienu funkcija var tikt atkārtoti aktivizēta, nodrošinot vēl vairāk laimestu iespēju.

Ar savu aizraujošo tematiku, dinamisko spēles mehānismu un potenciāli lielajiem laimestiem, “Kingmaker” ir lieliska izvēle tiem spēlētājiem, kas meklē spēles ar bagātīgu sižetu un inovatīvām funkcijām.