Opal fruits

“Opal Fruits” ir Big Time Gaming izstrādāta tiešsaistes spēļu automāta spēle, kas piedāvā svaigu un krāsainu pieeju klasiskajām augļu spēļu automātu spēlēm. Spēle izceļas ar savu unikālo dizainu un inovatīvām spēles funkcijām, radot aizraujošu spēles pieredzi.

Spēles laukums ir veidots no sešiem ruļļiem un papildu ruļļiem augšpusē un apakšpusē, kas sniedz papildu simbolus, tādējādi palielinot veidu skaitu, kā laimēt. “Opal Fruits” piedāvā “Triple Reaction” mehānismu, kur ruļļi griežas trīs dažādos virzienos – divi papildu ruļļi griežas horizontāli, savukārt galvenie ruļļi griežas vertikāli, radot dinamisku spēles gaitu.

Spēlē ir iekļauti dažādi augļu simboli, piemēram, vīnogas, plūmes, āboli un citroni, kā arī augstākas vērtības simboli, piemēram, zvaigznes un septiņnieki. “Opal Fruits” spēlē arī ir savvaļas simboli, kas var aizstāt jebkuru citu simbolu, izņemot scatter simbolu, lai palīdzētu veidot laimesta kombinācijas.

Viena no spēles galvenajām funkcijām ir bezmaksas griezienu režīms, ko aktivizē, sakrājot pietiekamu skaitu scatter simbolu, kas kopā veido vārdu “FREE”. Bezmaksas griezienu laikā spēlētājiem ir iespēja gūt palielinātus koeficientus, kas aug ar katru uzvarējošo kombināciju, un var tikt atjaunoti papildu bezmaksas griezieni.

“Opal Fruits” ir pievilcīga izvēle spēlētājiem, kas novērtē klasiskās augļu spēļu automātu spēles, bet meklē jaunas un inovatīvas funkcijas, kas spēlēm piešķir papildu aizraujošu elementu.