Queen of riches

“Queen of Riches” ir vēl viena aizraujoša tiešsaistes spēļu automāta spēle no Big Time Gaming, kas spēlētājus aizved uz seno Ēģipti, kur valda bagātību un mīklu pilnā Faraonu pasaule. Spēle izceļas ar savu izsmalcināto dizainu, kurā dominē senās Ēģiptes simbolika un tēli, tostarp piramīdas, hieroglifi un protams, paša spēles nosaukuma varone – Ēģiptes karaliene.

“Queen of Riches” izmanto Megaways spēles mehānismu, kas nozīmē, ka katrā griezienā var mainīties simbolu skaits katrā ruļļa laukumā, piedāvājot līdz pat 117,649 veidus, kā laimēt. Spēles laukums sastāv no sešiem ruļļiem, un katrā ruļlī var parādīties no diviem līdz septiņiem simboliem.

Spēles izcilākā funkcija ir pilna ruļļa savvaļas simboli, ko pārstāv Ēģiptes karaliene. Šie savvaļas simboli var aizņemt visu ruļļa laukumu un piedāvāt koeficientu palielinātājus, kas var tikt summatīvi pievienoti, ja vairāki savvaļas simboli ir iesaistīti laimesta kombinācijā, tādējādi palielinot laimestu summu.

Lai gan “Queen of Riches” nav tradicionālās bezmaksas griezienu funkcijas, ko piedāvā daudzas citas spēļu automātu spēles, tā piedāvā “cloned reels” funkciju, kurā divi vai vairāki ruļļi var klonēties, parādot vienādus simbolus, kas var ievērojami palielināt laimestu iespējas vienā griezienā.

Ar savu aizraujošo senās Ēģiptes tēmu, inovatīvo Megaways mehānismu un iespēju gūt lielus laimestus, “Queen of Riches” ir ideāla izvēle tiem spēlētājiem, kas meklē spēles ar bagātīgu sižetu un aizraujošām spēles funkcijām.