Starquest

“Starquest” ir Big Time Gaming izstrādāta tiešsaistes spēļu automāta spēle, kas aizved spēlētājus kosmosa piedzīvojumā ar inovatīvu spēles mehānismu un aizraujošu tēmu. Šī spēle izceļas ar savu kosmisko dizainu un piedāvā spēlētājiem iespēju izpētīt nezināmās galaktikas un gūt lieliskus laimestus.

“Starquest” spēle izmanto Megaways mehānismu, kas nozīmē, ka katrā griezienā var mainīties simbolu skaits katrā ruļļa laukumā, piedāvājot daudzveidīgas laimesta kombinācijas. Spēles laukums sastāv no sešiem ruļļiem, un teorētiski ir iespējams sasniegt līdz pat 117,649 veidiem, kā laimēt.

Spēles simboli ietver dažādus kosmiskos elementus, piemēram, dārgakmeņus un spēļu kāršu vērtības, kas atspoguļo kosmosa tēmu. Viens no spēles galvenajiem elementiem ir kosmosa izpētītājas simbols, kas darbojas kā savvaļas simbols un var aizstāt jebkuru citu simbolu, lai palīdzētu veidot laimesta kombinācijas.

“Starquest” piedāvā arī unikālu funkciju – pilna ruļļa savvaļas simbolus, kas var parādīties jebkurā no galvenajiem ruļļiem un paplašināties, lai aizņemtu visu ruļļa laukumu. Šie savvaļas simboli var arī nākt ar koeficientu palielinātājiem, kas var tikt summatīvi pievienoti, ja vairāki savvaļas simboli ir iesaistīti laimesta kombinācijā, tādējādi palielinot laimestu summu.

Ar savu kosmisko tēmu, dinamisko Megaways mehānismu un iespēju gūt ievērojamus laimestus, “Starquest” ir lieliska izvēle tiem spēlētājiem, kas meklē aizraujošu un vizuāli pievilcīgu spēles pieredzi tiešsaistes spēļu automātu pasaulē.