Wheel of fortune megaways

“Wheel of Fortune Megaways” ir tiešsaistes spēļu automāta spēle, kas radīta sadarbībā starp Big Time Gaming un IGT (International Game Technology). Šī spēle apvieno divus populārus azartspēļu elementus – leģendāro televīzijas spēles šovu “Wheel of Fortune” un inovatīvo Megaways mehānismu, kas ir Big Time Gaming pazīmība.

Spēle piedāvā spēlētājiem iespēju izmēģināt savu veiksmi lielajā ratā, piedāvājot līdz pat 117,649 veidus, kā laimēt katrā griezienā, pateicoties mainīgajam simbolu skaitam katrā ruļļa laukumā. “Wheel of Fortune Megaways” izceļas ar krāšņo un spilgto dizainu, kas atspoguļo televīzijas šova atmosfēru, piedāvājot spēlētājiem autentisku “Wheel of Fortune” pieredzi.

Spēlē ir iekļautas vairākas aizraujošas funkcijas, tostarp bezmaksas griezieni, kuri tiek aktivizēti, sakrājot noteiktu skaitu scatter simbolu. Šīs funkcijas laikā spēlētājiem ir iespēja griezt “Wheel of Fortune”, lai noskaidrotu, cik bezmaksas griezienu un ar kādu maksimālo Megaways skaitu (kas var pārsniegt standarta 117,649) viņi saņems. Tas piedāvā iespēju gūt ievērojamus laimestus.

Turklāt spēlē ir īpaši paplašināmi ruļļi, kas spēlētājiem var piedāvāt vēl vairāk veidu, kā laimēt, izplešoties līdz pat 1 miljonam Megaways grieziena laikā īpašu funkciju ietvaros. Ar savu aizraujošo tematiku, inovatīvo spēles mehānismu un lielo laimestu potenciālu, “Wheel of Fortune Megaways” ir lielisks piedzīvojums tiem, kas meklē dinamisku un aizraujošu tiešsaistes spēļu automātu pieredzi.