White rabbit

“White Rabbit” ir Big Time Gaming izstrādāta tiešsaistes spēļu automāta spēle, kas aizved spēlētājus uz brīnumaino un noslēpumaino Alises pasauli no “Alises brīnumzemē”. Spēle ir iedvesmota no Luisa Kerola pasakas un piedāvā aizraujošu spēles pieredzi, izmantojot pazīstamo Megaways mehānismu, kas spēlētājiem piedāvā līdz pat 248,832 veidus, kā laimēt.

Spēles dizains ir piepildīts ar pasakainiem elementiem, tostarp ar tēliem no Alises piedzīvojumiem, piemēram, ar Balto trušu, Hartu karalieni un maģiskām dzērieniem. Spēles laukums sākotnēji ir veidots no pieciem ruļļiem un četrām rindām, bet var paplašināties bezmaksas griezienu laikā, piedāvājot vēl vairāk veidu, kā laimēt.

Viena no spēles izcilākajām funkcijām ir bezmaksas griezienu kārta, ko aktivizē, sakrājot pietiekamu skaitu Balto trušu scatter simbolu. Šīs funkcijas laikā katrs kupola simbols, kas parādās uz ruļļiem, palielina attiecīgā ruļļa simbolu skaitu, tādējādi palielinot maksimālo veidu skaitu, kā laimēt. Ja ruļļa augstums sasniedz maksimālo simbolu skaitu, spēlētājs saņem papildu bezmaksas griezienus.

Turklāt “White Rabbit” piedāvā unikālu “Feature Drop” funkciju, kas ļauj spēlētājiem iegādāties bezmaksas griezienu funkciju par noteiktu cenu, tādējādi sniedzot iespēju tieši piekļūt šai aizraujošajai spēles daļai bez gaidīšanas.

Ar savu burvīgo tēmu, inovatīvajām funkcijām un iespēju gūt lielus laimestus, “White Rabbit” piedāvā gan vizuāli pievilcīgu, gan aizraujošu spēles pieredzi, padarot to par izcilu izvēli tiešsaistes spēļu automātu spēļu cienītājiem.