Who wants to be a millionaire megaways

“Who Wants to Be a Millionaire Megaways” ir tiešsaistes spēļu automāta spēle, ko izstrādājusi Big Time Gaming. Šī spēle ir balstīta uz populāro televīzijas spēles šovu “Who Wants to Be a Millionaire” un izmanto Big Time Gaming pazīstamo Megaways mehānismu, kas piedāvā līdz pat 117,649 veidus, kā laimēt katrā griezienā.

Spēles dizains ir veidots, atdarinot spēles šova studiju, sniedzot spēlētājiem iespēju izjust spēles šova atmosfēru. Ruļļi ir piepildīti ar klasiskiem spēļu automātu simboliem, kā arī ar augstākas vērtības simboliem, kas atspoguļo spēles šova tēmu, piemēram, spēles šova logotipu un dārgakmeņus.

Spēlē ir iekļautas vairākas aizraujošas funkcijas, tostarp bezmaksas griezienu kārtas, ko var aktivizēt, sakrājot noteiktu skaitu scatter simbolu. Spēlētājiem tiek piedāvāta iespēja piedalīties spēles šova stilā veidotā riska spēlē, kurā var izvēlēties, vai riskēt ar bezmaksas griezieniem, lai iegūtu vēl vairāk, izmantojot šova ikoniskās palīdzības līnijas, piemēram, “Zvanīt draugam”, “50:50” un “Publikas palīdzība”.

Turklāt spēlē ir iekļauts arī unikāls “Hot Seat” bezmaksas griezienu palielinātājs, kas spēlētājiem piedāvā iespēju kāpt pa naudas kāpnēm, lai iegūtu papildu bezmaksas griezienus, padarot katru spēles sesiju par aizraujošu piedzīvojumu.

Ar savu aizraujošo tematiku, inovatīvo Megaways mehānismu un iespēju gūt lielus laimestus, “Who Wants to Be a Millionaire Megaways” ir lielisks piedzīvojums tiem spēlētājiem, kas meklē dinamisku un interaktīvu spēles pieredzi tiešsaistes spēļu automātu pasaulē.