Finanšu padomnieks Apvienotās Karalistes konservatīvās partijas vadītājam zaudēja 16 miljonus mārciņu skaidras naudas spēlē

Nesen Melnkalnē noslēdzās kārtējais augstā līmeņa pokersērijas “Triton Poker” posms. Papildus galvenajiem turnīriem, kuros piedalījās profesionāli pokera spēlētāji no visas pasaules, tur notika arī privātas skaidras naudas spēles. Vienā no šīm spēlēm piedalījās Džordžs Kotrells, bijušais uzticības persona Apvienotās Karalistes Neatkarības partijas (UKIP) vadītājam, un zaudēja pat 16 miljonus sterliņu mārciņu.

Džordžs Kotrells ir 30 gadus vecs britu finansists un barona Tomasa Aleksandra Fermora-Hesketa brāļadēls. Džordžs bija personīgais padomnieks strīdīgajam politiķim Naidželam Faražam un izdarīja nozīmīgu ietekmi “Brexit” kampaņas laikā. 2016. gadā viņš tika arestēts, apsūdzēts narkotiku pārdošanas ieņēmumu legalizēšanā. Tomēr pēc vainas atzīšanas vienošanās viņš izcietīs tikai astoņus mēnešus cietumā.

Pēc baumām, šis bagātais finansists piedalījies augstu likmju pokera spēlē kopā ar ķīniešu miljardieriem, Holivudas slavenībām un slaveniem profesionāliem pokera spēlētājiem. Taču spēle viņam neizdevās, un vienā sesijā viņš zaudēja ievērojamu naudas summu.

Pirms spēles Kotrells pat izteica pārsteigumu sociālajos tīklos, apgalvojot, ka likmes ir pārāk augstas. Viņš teica, ka, lai redzētu flopu, jāmaksā vismaz 160 000£.

Avotu teiktā, Kotrella pokera prasmes bija katastrofālas, un viņa pretinieki galda pie viņu uzskatīja par īstu “pokera vali” — spēlētāju ar dziļām kabatām, gatavu uzņemties ievērojamu risku, bet bieži uzskatītu par vieglu mērķi pieredzējušākiem pretiniekiem.

Komentēt