Pragmatic Play paplašina sporta totalizatora pakalpojumus uz Vāciju sadarbībā ar Dazn Bet

Piegādātājs Pragmatic Play ir paplašinājis savu darbību uz Vāciju, uzsākot savu sporta totalizatora produktu sadarbībā ar Dazn Bet, pēc veiksmīgas sākotnējās ieviešanas Spānijā pagājušā gada oktobrī.

Šo paplašināšanos Vācijas tirgū veicināja Dazn Bet iegūtais Vācijas licences, ko atbalstīja Pragmatic Solutions atbilstības iespējas.

Pragmatic Play sporta totalizatora integrācija Dazn Bet piedāvājumā Vācijā izmanto Pragmatic Solutions Spēlētāja Konta Pārvaldības (PAM) platformas tehnoloģiju. Šī tehnoloģija atbalsta sporta totalizatora pakalpojumu, padarot to pieejamu visiem PAM licenču turētājiem.

Šī jaunākā attīstība ir daļa no Pragmatic Play stratēģijas būt par daudzkanālu nodrošinātāju regulētos tirgos visā pasaulē.

Gareth Crook, Pragmatic Play sporta nodaļas vecākais viceprezidents, komentēja: “Mūsu ienākšana Vācijas derību tirgū vēlreiz apliecina mūsu spēju ieviest mūsu sporta totalizatora produktu konkurējošā un augsti regulētā tirgū, ātri pēc mūsu Spānijas palaišanas oktobrī. Mēs esam priecīgi sadarboties ar Dazn Bet, lai sasniegtu tās izaugsmes plānus, šoreiz Vācijā.”

Daniels Bertholds, Dazn Bet ģenerāldirektors Vācijā, Austrijā, Lielbritānijā un Jaunos Tirgos, piebilda: “Mūsu klienti tagad var baudīt plūstošākus ceļus, aizraujošas jaunas funkcionalitātes un automatizētus procesus, kas visi ir paredzēti, lai uzlabotu kopējo derību pieredzi. Šis stratēģiskais pagrieziena punkts palīdzēs mums ievērojami palielināt mūsu pēdas un tirgus daļu nākamajos gados un nodrošinās ilgtermiņa panākumus.”

Pagājušajā mēnesī Pragmatic Play sadarbojās ar KirolBet Spānijā. Šī partnerība ļāva KirolBet pievienot Pragmatic Play spēļu automātu spēles savam tiešsaistes kazino platformai.

Komentēt