Top 5 vismodīgākie pokera spēlētāji

Profesionāli pokera spēlētāji pārsteidz azartspēļu mīļotājus ar savu veiklo spēli, smalko aprēķinu un fenomenālām analītiskajām spējām. Uzvaras, ko viņi gūst katrā nozīmīgā čempionātā, pārsteidz iztēli. Vienīgais, kas šiem karšu pasaules burvjiem bieži izslīd caur pirkstiem, ir stils. Ne katrs analīzes meistars pie pokera galda var lepoties ar nevainojamu ārējo izskatu.

Šodien mēs jums iepazīstināsim ar top-5 stilīgākajiem, modīgākajiem un pievilcīgākajiem pokera spēlētājiem.

Daniels Negreanu

Papildus izcilajam pokera talantam, Daniels ir īpaši pieķēries pirmklasīgai dizaineru apavu kolekcijai. Slavenais spēlētājs lepojas ar plašu kolekciju, kas pastāvīgi papildinās. Negreanu vienmēr publicē jaunumus savā Instagram. Lai gan viņš bieži parādās sabiedrībā ikdienišķā casual stilā, viņa kājās vienmēr ir mākslas darbs.

Samantha Abernati

Jaunā un skaistā Samantha piesaista pokera mīļotājus ne tikai ar spēju prasmīgi likt likmes un meistarīgi blefot. Viņa rūpīgi rūpējas par savu figūru, nodarbojas ar treniņiem sporta zālē un bieži brauc ar velosipēdu. Apģērbs, ko Abernati izvēlas, uzsver viņas graciozitāti un plastiku. Iespējams, tas ir viens no viņas trikiem, kas ļauj novērst pretinieku uzmanību pie pokera galda.

Endrjū Moreno

Slavenais profesionālis bauda īpašu sieviešu auditorijas uzmanību. Endrjū vienmēr ir ģērbies no adatas, ar perfektu frizūru un noteiktā mērā ir “stila ikona” vīriešu pokera spēlētāju vidū. Moreno sieva – burvīgā Kristi Arnett. Viņa bieži piedalās turnīros kopā ar vīru, un viņu tērpi lieliski saskan, veidojot noteiktu ansambli.

Liv Boēri

Pasaulē slavenā pokera sieviete spēj šokēt publiku ne tikai ar savu intelektu, bet arī ar stilīgu un pārdomātu ārējo izskatu. Daudzu turnīru uzvarētāja dod priekšroku parādīties publikā greznās baltās vai sarkanās krāsas kleitās. Ugunīgā brunete spēj piesaistīt uzmanību un kļūst par jebkura pasākuma rotu ar viņas piedalīšanos.

Tonī Dansts

Austrālijas mačo Tonī Dansts pelnīti ieņem vietas topā kā stilīgākais pokera spēlētājs. Viņa ārējais izskats vienmēr ir nevainojams. Ideāla frizūra, dizaineru uzvalki, īstas džentlmeņa manieres un nemainīga smaida ar mirdzumu padara viņu par galveno sirdsklauvētāju pokera pasaulē. Daudzi azartspēļu spēlētāji cenšas pēc viņa unikālā stila un izturēšanās manieres.

Komentēt