NeoGames uzsāk iLottery partnerību ar Ņūhempšīras Loteriju

NeoGames ir uzsācis jaunu, septiņu gadu sadarbību ar Ņūhempšīras Loterijas Komisiju (NHLC), kas paredz piegādātāja nodrošinātu pilna servisa iLottery risinājumu no nākamā gada jūlija.

Kā daļa no darījuma ir iekļauta NeoGames spēlētāju kontu pārvaldība un centrālās spēļu sistēmas, jauna NHLC tīmekļa vietne un mobilā lietotne, kā arī papildus NHLC lojalitātes programma, kas izstrādāta sadarbībā ar Gambyt.

NeoGames nodrošinās arī mārketinga un personalizācijas pakalpojumus štata loterijai, kā arī pakalpojumus no tās klientu iesaistīšanas risinājuma – NeoEngage.

NHLC bija pirmā štata pārvaldītā loterija ASV, un pēc iLottery palaišanas 2018. gadā šis jaunais darījums mērķē uzlabot klientu pieredzi spēlētājiem Granīta Štatā.

Čārlijs Makintairs, Ņūhempšīras Loterijas izpilddirektors, teica: “Mēs esam priecīgi turpināt mūsu ceļojumu ar NeoGames, pierādītu iLottery nozares līderi, kas ir bijis spēcīgs sabiedrotais un svarīgs tehnoloģiju un stratēģiskais partneris mūsu izaugsmē.

“Šis jaunais līgums tālāk nostiprina mūsu mērķi uzlabot mūsu digitālo piedāvājumu, padarot to personalizētu un atbilstošu nepārtraukti mainīgajam iLottery tirgum un mūsu spēlētāju vajadzībām.”

NeoGames saturs arī tiks izplatīts ar loterijas starpniecību kā daļa no vienošanās, tālāk paplašinot piegādātāja izplatīšanas bāzi un partnerības portfeli. Organizācija kļuva par Aristocrat ģimenes daļu aprīlī, pēc tās iegādes apstiprināšanas. Tagad Luksemburgā bāzētais uzņēmums cer, ka šī jaunākā attīstība palīdzēs paplašināt tā globālo zīmola atpazīstamību.

Kriss Šabans, NeoGames iLottery ģenerāldirektors, arī komentēja, sakot: “Mēs esam sajūsmā, ka mūs izvēlējās Ņūhempšīras Loterija kā pilnīga iLottery risinājuma nodrošinātāju, palīdzot stiprināt tās reputāciju kā vienai no vadošajām loterijām Ziemeļamerikā.”

Komentēt